پرسشهای رايج در ارتباط با دی آفر

 

دی آفر چه خدماتی را برای چه کسانی ارائه می کند؟

ما در دی آفر آگهی رایگان، آگهی پیشنهاد ویژه و پیشنهاد روز و تبلیغات بنری را نمایش می دهیم. این آگهی ها مناسب تمامی کسب و کارها به خصوص کسب و کارهای اینترنتی می باشد.

فرآیند ثبت نام در دی آفر به چه صورت می باشد؟

فرآیند ثبت نام در دی آفر با ثبت ایمیل و انتخاب رمز عبور در سایت و تایید آن به صورت خودکار انجام می شود. پس از ثبت نام کاربر می تواند با ورود به پروفایل خود اقدام به ثبت و ویرایش آگهی های خود بکند.

آگهی های رایگان در کجا ثبت و چگون نمایش داده می شود؟

آگهی رایگان در زیر گروه ها ثبت می گردد و بر اساس دو الولویت محبوب ترین ها و جدیدترین ها در صفحات زیرگروه، گروه و صفحه اول سایت نمایش داده می شود. بنابراین آگهی رایگانی که لایک بیشتری در زمان کوتاه تری کسب نمایند با به دست آوردن اولویت بالاتر در صفحه اول سایت نمایش داده می شوند.

نمایش آگهی های پیشنهاد ویژه و پیشنهاد روز به چه صورت می باشد؟

آگهی پیشنهاد ویژه در صفحه اول، صفحات گروه و صفحات زیر گروه قابل ثبت است. این آگهی 100 درصد نمایش داده می شود و محل قرارگیری آن به صورت رندم در هر بازدید تغییر می کند. آگهی پیشنهاد روز امکانی است که برای آگهی های پیشنهاد ویژه در نظر گرفته شده است. آگهی پیشنهاد روز در بالای صفحه اول سایت به صورت اسلاید نمایش داده می شود. این نوع آگهی به صورت روزانه رزرو شده و در بازه زمانی نمایش آگهی پیشنهاد ویژه به صورت متوالی و متناوب نمایش داده می شود.

نمایش تبلیغات بنری به چه صورت می باشد؟

بنرها به صورت ماهانه تا یک سال قابل رزرو می باشند و بسته به محل رزرو در صفحه اول سایت، گروه یا زیرگروه نمایش داده می شود. در محل رزرو بنر ها 100 درصد نمایش داده شده و محل آن به صورت رندم در هر بار بازدید جا به جا می شود.

info[AT]dayoffer.ir
©کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سایت دی آفر می باشد