مجله پیشنهاد روز


موثرترین روش ها در تبلیغات اینترنتی

1395/05/12 494

امروزه اینترنت آنقدر در زندگی روزمره همه نفوذ کرده است که نمی توان از پتانسیل بالای کاربران آن غافل ماند کاربرانی که دیگر فقط نوجوان و جوان نیستند بلکه فعالین بازار و سرمایه گذارانی که سرمایه های کلانی هم در اختیار دارند را هم شامل می شوند افرادی که می توانند یک مشتری پر سود باشند از اینترنت برای کا ...

بیار بخونم

اهمیت لینک های نوفالو nofollow

1395/05/12 372

ممکن است تصور کنید لینک های نوفالو بی تاثیر هستند.اما من با پرسش از شما، این اعتقاد را به چالش می کشم.در پایان این پرسش ها خود شما به این نتیجه می رسید، که لینک های نوفالو مهم هستند:

بیار بخونم

چالش های بزرگ در مقابل کسب و کارهای اينترنتي

1395/05/10 465

اگر مي خواهيد يك كسب و كار اينترنتي سودده راه بيندازيد بايد از بعضي اشتباهات مرسوم جلوگيري كنيد. در اين مقاله اشتباهاتی كه مانع ازموفقيت افراد تازه كار و حتي بعضي از قديمي ها که مانع از قدرت گرفتن آنها مي گردد را بيان مي كنیم.

بیار بخونم

افزایش فروش و بازاریابی با اینستاگرام

1395/05/07 384

اطلاع رسانی، جلب توجه مخاطب و بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی هر روز آسان تر می شود. دلیل این که رسانه های اجتماعی برای مخاطب خیلی بیشتر از سایت ما و یا حتی ایمیل شخصی جذاب هستند. اگر اکانت اینستاگرام دارید، اینستاگرام را بیشتر چک می کنید یا ایمیلتون رو؟ روز به روز بازاریابی با ایمیل سخت تر می ش ...

بیار بخونم

۵ پیشنهاد برای غلبه بر مشکلات استارتاپ ها

1395/05/05 484

استارتاپ ها به تک شاخ ها و شرکت هایی که در معرض عرضه ی اولیه ی سهام قرار دارند خلاصه نمی شوند. مشکلاتی که استارتاپ ها با آنها مواجه اند، مشکلاتی واقعی هستند که گریبانگیر اکثریت قریب به اتفاق آنها می شود.

بیار بخونم

۵ پیشنهاد برای طراحی وبسایت کسب و کار های کوچک

1395/05/05 538

آیا شما هم به دنبال راه اندازی وبسایتی برای کسب و کار خود هستید؟ اگر اولین بار است که با چنین پروژه ای سر و کار پیدا کرده اید، این فرایند ممکن است کمی ترسناک به نظر برسد و شما را گیج کند. اما جای نگرانی نیست، از این ۵ پیشنهاد ساده و مفید در طراحی وبسایت خود استفاده کنید تا کار برایتان ساده تر شود.

بیار بخونم

کسب‌وکارهای اینترنتی و نیازی به نام اعتماد

1395/05/04 402

کاربران قبل از خرید کالا یا خدمات از شما اعتماد می‌خرند! فروش زمانی به سود واقعی خواهد رسید که به تکرار و تداوم منجر شود و این مستلزم اعتماد کاربر به کسب‌وکار شماست، یکی از مهم‌ترین عوامل تبدیل کاربر به مشتری اعتمادسازی است. فرایندی که در کسب‌وکارهای اینترنتی سخت‌تر از تجارت در دنیای واقعی است. به ط ...

بیار بخونم

پردرآمدترین کسب‌وکارهای اینترنتی ایران

1395/05/04 456

در ایران آمار دقیق درآمد برندها در حوزه‌های مختلف منتشر نمی‌شود چون به نوعی خط قرمز و حریم خصوصی آن‌ها تلقی می‌گردد! فقط در یک نمونه محمدی مدیر دیجیکالا در یک رویداد رسمی خبر از فروش روزانه ۲۰۰۰ قلم کالا به ارزش متوسط هر قلم ۶۰۰ هزار تومان از این سایت داد. با یک حساب سر انگشتی به رقم گردش مالی یک م ...

بیار بخونم

روش های بازاریابی اینترنتی

1395/05/04 472

بازاریابی اینترنتی تمام مجموعه چیزهایی از قبیل داشتن یک وب سایت اینترنتی ، سفارش یک تبلیغات بنری و کارهایی از این قبیل است که از این طریق کاربران ، دیگر برای شما یک کاربر معمولی نشوند , بلکه همین کاربران تبدیل به مشتریان بالقوه و پر و پاقرص محصولات شما شوند .

بیار بخونم

این گونه سفر به خارج ارزان تر می شود.

1395/04/04 344

مهمانپذیرهای کوچک یا Hostel ها، بهترین محل اقامت برای افرادی هستند که مدام در حال سفر و کوله پشتی به دوش اند. این مکان ها شبیه هتل های کوچک، ارزان و تمیز بوده، در اکثر شهرهای اروپایی وجود دارند و پر از مسافران جوان هستند.

بیار بخونم
info[AT]dayoffer.ir
©کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سایت دی آفر می باشد