طرح اختلاط اتوماتیک

قیمت محصول:

از سایت دیدن کنید

0

طرح اختلاط اتوماتیک

صنعت
دی آفر
طرح اختلاط اتوماتیک
حساسیت در ترکیب و اختلاط در مواد اولیه جهت بدست آوردن ترکیبات خاص در مواد معدنی , غذایی دام ، طیور و آبزیان که می بایست با دقت خاصی و بصورت وزنی انجام پذیرد بنام بچینگ ( طرح اختلاط اتوماتیک ) را به صنایع پیشنهاد نماییم.
- سیستم های بچینگ با استفاده از تکنولوژی اروپایی و آمریکائی قادر خواهد بود تعداد زیادی از فرمول ها را در حافظه خود ذخیره کرده و به دو صورت دستی و فول اتوماتیک شروع به کار کند که در حالت اتوماتیک کافی است اپراتور در ابتدای شیفت تعداد هر بچ از هر فرمول را به سیستم داده و استارت کند.
- یکی دیگر از قابلیت های این سیستم محاسبه بار روی هوا می باشد یعنی بعد از اتمام بارگیری هر ماده و قطع فرمان ، مقداری بارروی هوا می باشد که محاسبه نگردیده است ، این سیستم مقدار اضافی را در بچ بعدی اصلاح می کند.
- از دیگر مزایای این سیستم می توان به ادامه بچ بعد از قطع برق اشاره کرد.
- سیستم نرم افزاری و مدیریت فایل به شما این امکان را می دهد که با رجوع به تاریخ های گذشته مقدار مصرف مواد اولیه ، محصول و تعداد فرمول های آن روز خاص را بررسی کنید و اصلاحات احتمالی را لحاظ فرمائید.
با تشکر
شرکت کیان صنعت
لواسانی 09121549668
فکس:88628041
تلفن:88035924 / 88036283
www.kian-industry.com
www.kian-industryco.com

شبکه های اجتماعی این شرکت:
Telegram ID:@kiansanattowzin
Instagram ID:kian.industry

از دیگر محصولات این گروه مهندس می توان به موارد زیر اشاره کرد *سیستم های توزین دینامیک یا توزین نوار نقاله *سیستم های کنترلر فیلتر کیسه ای یا جت پالس *پاکت پرکن ها و کیسه پرکن های مختلف *توزین سیلو و مخازن *دریچه های خروجی سیمان *سیستم های پرکن جامبو بگهیچ نظری تا کنون ثبت نشده است ، شما اولین نفر باشید که نظر ثبت می کنید
info[AT]dayoffer.ir
©کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سایت دی آفر می باشد