فروش سورس لیزر فایبر ریکاس با دو سال گارانتی ایران

قیمت محصول:

توافقی

0

فروش سورس لیزر فایبر ریکاس با دو سال گارانتی ایران

صنعت
دی آفر
سورس لیزر فایبر به عنوان موتور اصلی دستگاه لیزر بوده و گرانترین قطعه مورد استفاده در دستگاه لیزر فایبر نیز می باشد، ناپایداری توان خروجی لیزر، کیفیت پایین پرتو لیزر و کارکرد نامطمئن سورس لیزر باعث می شود تا دستگاه لیزر بهره وری مناسب را نداشته باشد.


مهندسی سهند لیزر به عنوان یک مجموعه تولیدی و بازرگانی فعال و معتبر در زمینه لیزرهای صنعتی در ایران، ارتباط تجاری و فنی مستمر با تولیدکنندگان مطرح دنیا را از سیاست های اصلی خود می داند و در این راه همواره خود را با بازارهای روز جهانی منطبق می نماید. بر اساس همین سیاست کاری شرکت لیزر سهند با شرکت های بزرگ تولیدکننده در چین ارتباط برقرار نموده و نسبت به اخذ نمایندگی فروش اقدام نموده است.

شرکت ریکاس Raycus (Wuhan Raycus Fiber Laser Technologies Co., Ltd به عنوان اولین و بزرگترین شرکت تولیدکننده لیزرهای فیبر نوری در چین و دومین شرکت تولیدکننده لیزر فایبر در دنیا می باشد که تولید سورس لیزر فایبر را از سال 2007 شروع کرده و به صورت پیوسته آن را توسعه وبهبود داده است.

در راستای ارائه بهترین و متنوع ترین منابع لیزر فیبر نوری در کشور، شرکت سهند لیزر به عنوان شریک تجاری شرکت Raycus در ایران فعالیت می نماید و علاوه بر ارائه مشاوره های فنی در زمینه انتخاب نوع لیزر، فروش و گارانتی محصولات شرکت Raycus را انجام می دهد.

شرکت سهند لیزر اولین شرکت دریافت کننده مجوز تعمیر سورس لیزر فایبر از شرکت ریکاس در میان تمام نمایندگی های ریکاس در دنیا می باشد که می تواند سورس های لیزر فایبر 200-1500 وات را تعمیر نماید. داشتن نمایندگی تعمیر سورس لیزر فایبر باعث می شود که مشتریان ما نگران زمان ازکار افتادگی دستگاه و هزینه ها و مشکلات ارسال و دریافت سورس لیزر نباشند. تیم متخصص سهند لیزر پیشتیبانی کامل از سورس های لیزر فایبر فروخته شده را در زمان گارانتی و پس از آن بر عهده داشته و در کمترین زمان ممکن نسبت به تعمیر و راه اندازی مجدد سورس های لیزر اقدام می نماید.

محصولات شرکت Raycus عبارتند از:
1- Low power single mode CW fiber laser
2- Q-Switched pulsed fiber laser
3- Short pulse fiber laser
4- Medium power single mode CW fiber laser
5- Direct diode laser system
6- High power multi-mode CW fiber laser

اطلاعات بیشتر در وب سایت شرکت:
www.lasertechnologist.com
www.plclaser.ir

اطلاعات تماس:
آدرس: اصفهان ، خیابان امام خمینی ، خیابان عطاالملک، بلوک 23، پلاک 8
تلفن فروش: 09133862673
تلفن خدمات : 09131863032
دفتر: 33878803-031

هیچ نظری تا کنون ثبت نشده است ، شما اولین نفر باشید که نظر ثبت می کنید
info[AT]dayoffer.ir
©کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سایت دی آفر می باشد